fbpx

Sodų Vilos - parduodami butai Kaune

Naujas daugiabučių namų projektas

sodų vilos
Parduodami butai Kaune

Sodų vilos - puikus pasirinkimas gyventi, naujos statybos projektas

Laukiame apžiūrose! "Sodų vilos" - puikus pasirinkimas norintiems pokyčių.

„Sodų Vilos” – parduodami butai Kaune.

Tai nauji A+ klasės nedideli du daugiabučiai. Čia rasite du atskirus namus, kur kiekviename jų yra tik po 11 butų. Nedidelis kiekis kaimynų padės palaikyti tvarką, bus paprasta bendrauti su visais, tai lems kokybišką gyvenimą šiame projekte.

Namų architektūra išskirtinė, netradicinė „dėžutė”, ir galima sakyti, visi butai čia skirtingi.

Pirmame aukšte nėra butų, todėl visi jie prasideda nuo antro aukšto, nes po namais yra įrengta patogi automobilių stovėjimo aikštelė.

Visa namų teritorija uždara, į ją galima patekti tik per automatinius vartus ir vartelius.

 

  • Skirtingi butai

    Galite rinktis 2-3 kambarių butus, nuo 36 kv.m. iki 65 kv.m. ploto. Ieškantiems didesnių plotų, galima butus jungti ir turėti norimo dydžio plotą.

  • Arti gamta

    Vos už 5 min. automobiliu, arba patogiu dviračių ir pėsčiųjų taku, pasieksite vieną populiariausių Kaune Panemunės šilą, kur visas miškas gražiai prižiūrimas, su naujais asfaltuotais takeliais ir kokybišku apšvietimu.

Projekto privalumai

Gyvenimas paremtas jaukumu, privatumu, gamtos ramybe

Išskirtinė architektūra

Pastatai netradicinės formos, o fasadui panaudota ilgaamžė skarda, balkonai su stikliniais turėklais, kur visa tai suteikia namams išskirtinumo.

Pilnas įrengimas

Jei nenorite gaišti laiko ir užsiimti pilnos apdailos darbais, mes galime pasiūlyti įrengti butus su pilna kokybiška apdaila.

Kokybiška statyba

Statyboms naudotos kokybiškos ilgaamžės medžiagos. Dalis fasadų dengti specialia ilgaamže sendinta aliuminio skarda. Visi statybų sprendimai daryti taip, kad būtų kiek įmanoma geresnė garso, šilumos izoliacija, naudoti kokybiški tyliaeigiai vamzdynai. Padarytos angos rekuperacinei sistemai butuose.

Puiki vieta

"Sodų Vilų" projektas yra strategiškai geroje vietoje, kur iki Nemuno salos vos 4 min. automobiliu, kur rasite Žalgirio areną su puikiais renginiais ir naująjį baseiną. Jei norisi Laisvės al. pasivaikščioti, ji taip pat tik 3 km., o senamiestis vos už 6 min. automobiliu. O jei reikia visiškos gamtos, tai per 5 min. pateksite į Panemunės šilą.

Inžineriniai tinklai

Visur šildomos grindys, galite reguliuoti temperatūrą atskirose zonose. Butuose išvedžiota elektros instaliacija, silpnųjų srovių laidai internetui ir kabelinei televizijai, taip pat išvedžioti laidai apsauginei signalizacijai.

Arti įvairios įstaigos

Aplink projektą 500 metrų atstumu rasite kelis prekybos centrus, privačius ir valstybinius darželius, mokyklas, Šančių polikliniką, sporto klubus ir jogos studijas, kavines.

Turite klausimų?

Mes Jums padėsime

Giedrius

Sidaravičius

"Sodų vilos" naujos statybos projektas vienas įdomesnių projektų Kauno mieste, kur vertė ir gyvenimo kokybė išliks visam laikui.

Marketingu ir pardavimu rūpinasi

FullHaus
Susisiekite

Padėsime išsirinkti